Саланова®

Свіжий салат, який легко готувати.

Бажаєте розширити асортимент Ваших салатів?

Станіслава Овчарика
спеціаліста по салатам


Салат Саланова®

Салат повинен бути легким у приготуванні, як можна довше залишатися свіжим і бути смачним. Компанія "Рійк Цваан" розробила тип салату Salanova® (Саланова®), який особливо підходить для сучасної тенденції "Готовий до вживання".


Легко приготувати

Досить лише одного руху ножем і Ви отримаєте безліч листочків, які не потрібно різати. Смак і текстура салату варіюється від м'якого і ніжного (салат Salanova® маслянистий) до хрусткого (Salanova® хрусткий). В асортименті Salanova® 5 різних типів салату: качанний маслянистий, дуболистний, листовий, хрусткий і батавія 2-х кольорів (червоний і зелений). У салату Salanova® в три рази більше листя, ніж в інших салатів. Все листя невеликого розміру, схожі на бебіліфи.


Переваги для всієї мережі продажів

Салат сорту Salanova різних типів надає переваги виробникам, підприємствам громадського харчування, підприємств, що займаються нарізкою овочів, представників роздрібної торгівлі, а також споживачам:

  • Підходить для виробництва в теплицях і у відкритому ґрунті
  • Придатний для механізованого збирання як цілими головками, так і окремими листками
  • Відмінна якість при зберіганні, як головки, так і в нарізаному вигляді
  • Можливості для асортименту (смак і різноманітність салатних сумішей)
  • Можливості для збільшення прибутків у категорії салат
  • Відмінна якість при зберіганні, як головки, так і в нарізаному вигляді
  • Економія часу завдяки принципу «раз - і готово!»
  • Вирощування круглий рік
Рійк Цваан допомагає просуванню бренду Salanova® і надає маркетингову підтримку, в тому числі на веб-сайті для споживачів, на якому публікуються різні поради та рецепти: www.salanova.com.

Ми співпрацюємо як частина глобальної мережі Salanova, що включає спеціалістів з культур компанії Рійк Цваан, виробників, представниками переробних підприємств та роздрібними мережами. Разом ми покращуємо обізнаність споживачів і впізнаваність бренду Salanova.

Розробка продукту

Наші фахівці з селекції безперервно працюють над поліпшенням стійкості овочевих культур до хвороб і шкідників, а також додають нові типи в лінійку Salanova®, щоб розширити асортимент

testlink

Технологія вирощування салатів


Асортимент салатів компанії «Рійк Цваан»  


Покупці салату можуть збирати врожай прямо на полиці магазину

Місія Amazing Farm ("Дивовижної ферми") полягає в сприянні здоровому способі життя за допомогою забезпечення покупців високоякісними овочами. Разом з роздрібною мережею Ranch Market і компанією "Рійк Цваан", вони знайшли інноваційний спосіб внести свій вклад в цю місію. Менеджер з маркетингу Уго Сукарно пояснює унікальну роздрібну концепцію.


Читати історію Уго