Готове до вживання

Овочеві культури, які можуть допомогти оптимізувати прибутковість.

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти цієї лінійки?

Станіслава Овчарика
начальником відділу продажів


Оптимізація прибутковості

Продукти готові до вживання – важливий напрям розвитку ринку, та один зі способів збільшити споживання овочів. Компанія Рійк Цваан має інноваційний асортимент сортів і гібридів овочевих культур, які можуть допомогти виробникам, компаніям переробної промисловості та їхнім клієнтам оптимізувати прибутковість.


Особливі властивості

Компанії, які займаються переробкою овочів, особливо зацікавлені у зменшенні кількості промислових відходів, збільшенні терміну зберігання продукції, полегшенні процесу збору врожаю та покращенні зовнішнього вигляду кінцевого продукту. Рійк Цваан має репутацію на міжнародному ринку як партнер, що пропонує інноваційні рішення. Наприклад, сорти салату, які дають менше відходу при механізованому прибиранні. Механізація - це тенденція, яка дозволяє зменшити втрати частини врожаю і необхідність подальшої обробки.


Співробітництво

Вибір оптимального сорту і гібриду - це нагальне питання для виробника. Ми обмінюємося знаннями з партнерами за допомогою наших фахівців з продуктів по всьому світу. Для отримання успішного продукту технічні аспекти настільки ж важливі, наскільки й колір плодів певного сорту, смак і придатність для миття або довготривалого зберігання. Висока врожайність і легкість збирання також є важливими факторами.

Асортимент інноваційних продуктів

Компанія Рійк Цваан є лідером на ринку салату. Одним з прикладів успішних орієнтованих на зручність інновацій є Knox™ - це властивість уповільнення окислення салату селекції нашої компанії, що характеризується тим, що після зрізання/нарізки салату побуріння відбувається пізніше, ніж у звичайних сортів. Інші нові продукти – це наші сорти салату, які краще переносять, наприклад, кислі заправки або нагрівання при приготуванні; вони зберігають свій хруст і колір і були спеціально обрані для приготування сандвічів. Ще однією популярною інновацією є Саланова®, тип салату, що розділяється на безліч маленьких листків за допомогою лише одного руху ножем. Крім того, ми розробили лінійку дині Caribbean, зі значно тривалішим терміном зберігання і високою ефективністю, яка досягається завдяки її гладкій і тонкій шкірці та невеликій насіннєвій камері.Успішне запровадження у вже переповненій категорії томатів

Продукти змагаються за місце у переповненій категорії помідорів у британських супермаркетах, але помідору на гілці сорту Papeletto RZ, що продається під торговою маркою Ruby Jewel, вдалося за останні чотири роки зайняти чітку позицію на полицях мережі магазинів роздрібної торгівлі бакалійними і гастрономічними товарами Sainsbury’s. Цьому результату слід завдячувати тяжкій праці компанії у Барнгемі Eric Wall Ltd, а менеджер з продажів Пол Фолкнер зараз працює над наступним кроком: заохотити більше молодих людей купувати їх продукцію.


Читати історію Пола