Кар'єра

Однією з головних цілей компанії Рійк Цваан є запропонувати усім своїм працівникам довгострокове працевлаштування з хорошими умовами праці, яка приносить задоволення. 

Ваше майбутнє з Рійк Цваан

У нашій сімейній компанії кожен має можливість працювати як самостійно, так і в команді. Неформальна робоча атмосфера мотивує на постійний розвиток своїх професійних знань і свободу дій у своїй роботі. Типовий працівник Рійк Цваан залучений до спільної справи, лояльний і орієнтований на роботу у команді співробітник.

Рійк Цваан в Україні займає високі позиції на ринку салату, капусти, огірків та томата. Особлива увага приділяється якості насіння і рівню обслуговування клієнтів. Це ключові чинники успіху Рійк Цваан на ринку. Наша кінцева мета полягає в тому, щоб стати одним з основних постачальників насіння в Україні, при цьому назва Рійк Цваан має бути гарантією найвищої якості насіння і готових продуктів для виробників і продавців в цьому секторі. Кожен день фахівці "Рійк Цваан Україна" наполегливо працюють, щоб адаптуватись до постійно мінливого ринку. Внаслідок цього наша компанія постійно росте і розвивається.

Виклики та розвиток

Рійк Цваан Україна шукає нових мотивованих працювати у сільському господарстві співробітників. Коли Ви приходите працювати в нашу компанію, Ви гарантовано займаєте своє місце в організації, що постійно росте і розвивається. Ви здобуваєте динамічну роботу, в якій буде багато цікавих і складних завдань, завдяки яким Ви зможете розвинутися як професіонал до найвищого рівня.

Зацікавлені у працевлаштуванні в компанії Рійк Цваан? Перегляньте свіжі вакансії за посиланням www.rijkzwaancareers.com