Хто ми такі

Ми — компанія Rijk Zwaan. Компанія, яка виводить нові сорти фруктів та овочів. Кожен день мільйони людей споживають фрукти та овочі, вирощені з нашого насіння.

Коротко про компанію Rijk Zwaan

Понад 3 900 працівників

у понад 30 країнах

30 % на дослідження та розвиток

від нашого річного обороту

Понад 25 культур

Понад 1 500 сортів фруктів та овочів

Люди завжди на першому місці

Усі співробітники компанії Rijk Zwaan переконані, що люди — це найголовніше.Головнуроль у всьому, що ми робимо, відіграє наша корпоративна культура. Для нас це означає, що ми приділяємо першочергову увагу добробуту та задоволенню працівників, клієнтів і партнерів. Завдяки створенню сприятливої та інклюзивної культури ми прагнемо домогтися довгострокового успіху та позитивного впливу на суспільство.

Рійк Цваан в Україні

Всесвітньо відома селекційно-насіннєва компанія «Рійк Цваан» розпочала свою діяльність в Україні у 1998 році, а в 1999 -відкрила дочірнє представництво ТОВ «Рійк Цваан Україна». За цей досить короткий, але плідний період часу, колективу "Рійк Цваан Україна" вдалося досягти істотних результатів і добре зарекомендувати себе на ринку професійного овочевого насіння і зайняти гідне місце серед провідних насіннєвих компаній.

undefined

Разом до успіху

Сохацький Вадим Володимирович – засновник та керівник компанії Когорта. Займається вирощуванням салатів близько 20 років. Є одним з найбільших та постійних партнерів компанії Рійк Цваан на протязі всієї історії роботи компанії в Україні. Займається вирощуванням всіх типів салатів (айсберг,ромен, листові, маслянисті, дуболисті та ін.) що представлені компанією Рійк Цваан на українському ринку. Компанія Когорта як і Рійк Цваан знаходиться в постійному пошуку нових ідей та тенденцій у сфері вирощування салатів.

Безперервні інновації

Rijk Zwaan — це міжнародна сімейна компанія, яка спеціалізується на виведенні нових сортів фруктів та овочів і постачає насіння фермерам у понад 100 країн.

Основу нашої діяльності становлять дослідження. Ми створюємо перспективні сорти з огляду на зміни клімату та ринку. Для пришвидшення процесу селекції та забезпечення високої якості насіння ми впроваджуємо сучасні технології, як-от штучний інтелект, цифрове фенотипування та селекцію на основі даних. Це допомагає нам створювати кращі, більш екологічні сорти з вищою врожайністю та природною стійкістю до хвороб і пропонувати фермерам та партнерам із ланцюжка постачання продукції в усьому світі.

Харчовий ланцюжок починається з насіння

Компанія Rijk Zwaan займається виведенням високоякісних сортів фруктів та овочів для професійних агропромислових підприємств. Ми працюємо в понад 100 країнах світу як незалежна сімейна компанія. Ми забезпечуємо фермерів усього світу високоякісним насінням понад 25 різних культур і понад 1 500 сортів. Ми прагнемо створити широкий спектр сортів фруктів та овочів для вирощування продукції у високотехнологічних теплицях, захищеному та відкритому ґрунті.