Органік

Спеціальні сорти і гібриди, в яких закладена висока стійкість до хвороб і шкідників

Будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом для отримання більш детальної інформації

Рійк Цваан Україна
Контакти


Сильні культури

Попит на овочі, вирощені без хімікатів, зростає в усьому світі. Рійк Цваан спрощує органічне виробництво, пропонуючи спеціальні сорти й насіння, що мають високу стійкість і стабільну високу якість. Ми розробляємо такі сорти на основі свого досвіду багатьох десятиріч і сучасних знань щодо методів органічного виробництва, ринку органічної продукції та відповідного законодавства.


Спеціально для органічного виробництва

Сорти овочевих культур, які Рійк Цваан розробляє спеціально для ринку органічної продукції, мають сильну енергію проростання, високу схожість, є високоврожайними й, перш за все, стійкі до багатьох хвороб і шкідників. Усі сорти овочевих культур нашої селекції для органічного виробництва характеризуються відмінним смаком, високою якістю і тривалим терміном зберігання. Наші селекціонери звертають пильну увагу на можливості для органічного вирощування кожного сорту або гібрида. Наприклад, синій відлив листя огірка говорить про те, що даний гібрид має природне сильний опір до хвороб і шкідників.


Багате портфоліо

Ми постійно розширюємо наш асортимент сортів для органічного виробництва. Ми пропонуємо широкий асортимент насіння органічних сортів і насіння, що не піддавалося обробці хімікатами. Наше насіння, вироблене органічним методом, відповідає усім вимогам органів сертифікації Європи та Північної Америки щодо органічного виробництва. Ми продовжуємо дуже уважно стежити за міжнародним і локальним законодавством у цій сфері, а також за змінами на ринку, щоб адаптувати напрямки нашої селекційної діяльності відповідно до них.


Орієнтованість на потреби клієнтів

Наші продукти для органічного ринку часто вигідно відрізняються завдяки своєму яскравому високоякісному зовнішньому вигляду. Це такі сорти нашої селекції, наприклад, як смугасті баклажани. Це лише один зі способів, у який ми реагуємо на побажання клієнтів і надихаємо їх. Сорти нашої селекції для різних виробничих регіонів дозволяють забезпечувати стабільну цілорічну пропозицію органічної продукції.