Open Heart Cos

Розроблений спеціально для компаній, які займаються свіжо зрізаними овочами.

Бажаєте дізнатися більше про переваги Open Heart Cos?

Рійк Цваан Україна
Контакти


Open Heart Cos

За популярністю салат ромен – це найпотужніший вид салату у світі. У ньому багато улюблених рис, таких як хрусткість, солодкий смак і приємний контраст у суміші від жовтого до зеленого. Однак салат ромен вразливий до опіку верхівок на внутрішньому листі та швидко стає рожевим після зрізання. Рійк Цваан пропонує Open Heart Cos як рішення цих проблем.


Переваги

На додаток до всіх відмінних рис у звичайному салаті ромен Open Heart Cos має пару суттєвих переваг:

  • Компактні жилки
  • Відкрита головка
  • Велика кількість довгого листя однорідної ширини


Спеціально для обробки

Сорт Open Heart Cos розроблений спеціально для компаній, які займаються свіжо зрізаними овочами. Центральна жилка компактна, а не пустотіла, в результаті при зрізанні вона не стає рожевою. Жилка також тонша, а це означає, що вона краще підходить для сандвічів, а великі шматки з жилкою більше не потрапляють в упаковуванні салати.

Завдяки відкритій головці салат менш вразливий до опіку верхівок на внутрішньому листі. Крім того, відкрита головка означає, що листя можна відділити одним швидким рухом, а урожай може збиратися з використанням механізованих засобів.

Одна головка утворює велику кількість однорідних листків привабливого зеленого кольору. 70-80 % листків з кожної головки придатні до застосування, що мінімізує відходи.

Листки мають точні правильні розміри та форму для компаній, які займаються свіжо зрізаними овочами: довге листя однакової ширини, в результаті ви отримуєте рівномірно зрізаний салат.

Більше інформації про Open Heart Cos


Open Heart Cos листівка (англійською) 

Технологія вирощування салатів