Mellissimo

Піел де Сапо поєднує чудовий смак та невеликий розмір дині.

Бажаєте дізнатися більше про дині Піел де Сапо?

Рійк Цваан Україна
Контакти


Mellissimo

Дині малого формату користуються попитом на північноєвропейському ринку. Малі дині Піел де Сапо зазвичай з’являються лише наприкінці періоду збирання врожаю, однак якість цього фрукта не дуже жобра.

Тому компанія Рійк Цваан розробила Mellissimo: спеціальні сорти для ринків, в яких віддають перевагу компактним диням. Дині важать близько 2 кг і мають стабільно високу якість і той же самий багатий смак, що й більші дині.

Сильні сторони

Компактні типи фруктів ідентифікують логотипом Mellissimo. До сильних сторін сортів Mellissimo відносяться такі:

  • Стабільно відмінний смак, високий природний вміст цукру
  • Однорідна, овальна форма з поздовжніми ребрами
  • Характерний для Піел де Сапо колір шкірки: темно-зелений з оливковими/світло-коричневими смужками.
  • Сорти для різних регіонів вирощування.
  • Тривалий термін зберігання.


Однорідні і надійні

Сорти Mellissimo забезпечують цілорічне постачання компактних динь, однорідних за смаком, зовнішнім виглядом, зручним розміром і стабільною продуктивністю. Назва цього бренда пізнається по всьому логістичному ланцюгу своєю стабільною якістю. Малі дині Піел де Сапо від Рійк Цваан відкривають можливості для стрімкого росту продажів, особливо в Північній Європі.

Рійк Цваан надає виробникам інструкції, які стануть додатковою допомогою під час вирощування. Сільські сорти з концепції Mellissimo характеризуються стабільною врожайністю завдяки, серед іншого, високій стійкості до хвороб та довгому періоду збирання врожаю. Всі наші дині Піел де Сапо підходять для органічного виробництва.

Більше інформації про Mellissimo


Mellissimo буклет (англійською) Гарна диня, навіть взимку

Роб ван де Веле працює менеджером в Detail Result. Він відповідає за категорійний менеджмент і закупівлі для мереж супермаркетів Dirk і Dekamarkt. Його мета – запропонувати покупцям різноманітний асортимент продуктів і якість, на яку вони можуть розраховувати.

Читати історію Роба