Lt Defense

Солодкі сорти перцю з проміжною стійкістю (IR) до борошнистої роси (Lt)

Бажаєте дізнатися більше про Lt Defense?

Рійк Цваан Україна
Контакти


Lt Defense

Справжня борошниста роса (Leveillula taurica (Lt)) – це одне з найсерйозніших захворювань в перців. Компанія Рійк Цваан розробила сорти, стійкі до Lt. Ця стійкість присутня у все більшій кількості сортів перцю Рійк Цваан. Ці сорти позначаються маркою Lt.


Менше борошнистої роси

Стійкі до Lt сорти перцю володіють проміжною стійкістю до справжньої борошнистої роси. Це означає, що вони менш чутливі до ураження борошнистою росою, ніж стандартні сорти. Сорти Lt Defense здатні сповільнювати ріст і розвиток борошнистої роси. Це не лише сповільнює ураження рослини, але й дає рослинникам більше часу для реагування на будь-яке ураження. Крім того, сорти досягають звичних високих стандартів якості та продуктивності.


Практичні переваги

Завдяки проміжній стійкості рослинникам потрібно використовувати менше засобів захисту рослин для боротьби з борошнистою росою. Це дає суттєві переваги:

  • Економія коштів
  • Кращі умови роботи
  • Середовище, сприятливіше для природних ворогів борошнистої роси, що ще більше зменшує необхідність у засобах захисту рослин
  • Менше відходів згідно з побажаннями роздрібних мереж.
Результатом цієї стійкості є більш здорові рослини, а отже й більша врожайність.

Більшість засобів захисту рослин проти борошнистої роси містять сірку, яка пошкоджує пластмасу в теплицях. Завдяки стійкості до Lt resistance пластмаса служить довше. Це забезпечує економію коштів і зберігає навколишнього середовища, тому що допомагає знизити відходи та викиди вуглекислого газу.


Більше інформації про Lt Defense


Lt Defense брошура (англійською)