Томати Cubelli

Найкраще підходять для фарширування та запікання у духовці

Бажаєте дізнатися більше про томати лінійки Cubelli?

Андрієм Галагуря
спеціалістом по захищеному ґрунту


Cubelli

Розмаїття форм, смаків і можливостей у застосуванні заохочує споживачів і професійних шеф-кухарів до використання все більшого розмаїття овочів до своїх страв. Рійк Цваан стимулює споживання овочів, створюючи нові та інноваційні продукти. Рійк Цваан пропонує Cubelli – асортимент помідорів, який вирізняється своєю формою, смаком і зручністю. Cubelli надихає як виробників, так і роздрібні мережі для оптимального використання їхніх характеристик на користь своєї власної діяльності.


Особливі риси

Помідори Cubelli мають унікальну форму. Ці томати залишається твердими, а їхня форма не змінюється при нагріванні. Тому вони ідеально підходять для фарширування або запікання у духовці. Пряний насичений смак вирізняє їх від інших сортів помідорів. Cubelli отримує суттєво вищі бали у споживчих дослідженнях завдяки високому показнику за шкалою Брікса. Їхній смак залишається незмінним навіть, коли вони продовжують дозрівати. Помідори Cubelli пропонуються як поштучно, так і на гільці.


Cubelli – бренд, що надихає

Створення бренду Cubelli допомагає виробникам і роздрібним мережам правильно позиціювати ці томати для своїх клієнтів. Пакування під власним брендом допомагає просуванню продукції для кінцевих покупців. За допомогою власної торгової марки та поширення рекламних матеріалів стає можливим підкреслити сильні якості томатів Cubelli. Наприклад, Рійк Цваан публікує брошури та листівки з використанням професійних фотографій і рецептів як джерело натхнення для споживачів або кухарів. У той же час, роздрібні мережі можуть підкреслити сильні сторони Cubelli на полиці магазину, і тим самим додати цінності у власну торгову марку.


Більше інформації про Cubelli


Інформація про Cubelli тут (на англійській мові)