BonDefense

Сорти огірків стійкі до вірусу зеленої крапчастої мозаїки огірка (CGMMV)

Бажаєте дізнатися більше про огірки BonDefense?

Рійк Цваан Україна
Контакти


BonDefense

Вірус зеленої крапчастої мозаїки огірка (CGMMV) – це циркулюючий вірус, який швидко і легко поширюється. Менш чутлива культура уникає інфікування. Компанія Рійк Цваан розробила сорти, стійкі до CGMMV. Ця стійкість присутня у все більшій кількості сортів огірків Рійк Цваан. Вони ідентифікуються логотипом CGMMV і додаються до серії BonDefense.


Висока стійкість

Сорти огірків BonDefense характеризуються високою стійкістю до вірусу зеленої крапчастої мозаїки огірка. На їхньому листі і/або плодах майже або повністю відсутні симптоми вірусу. Крім того, у високостійких сортах вірус розмножується значно повільніше, ніж у чутливих сортах.

Незалежне дослідження показало, що через 40 тижнів рівень інфікування у сорту BonDefense, такого як Bonbon RZ, приблизно на 95 відсотків нижче, ніж в чутливих сортах. Ці результати були також досягнуті на практиці.


Практичні переваги

Відсутність симптомів вірусу в огірках BonDefense та повільне поширення хвороби дають рослинникам відчутні переваги. У порівнянні з звичайними чутливими сортами сорти BonDefense характеризуються:

  • Високою продуктивністю
  • Вищою якістю плодів
  • Нижчою концентрацією вірусу
  • Повільна передача від рослини до рослини


Гігієнічна робота

Хоча сорти BonDefense стійки до CGMMV, вони не мають імунітету. Тому важливо працювати в гігієнічних умовах для мінімізації поширення вірусу.

Гігієна важлива також для запобігання інфікування інших виробничих компаній або сортів подальших періодів вирощування. Зрештою, здоровий на вигляд сорт CGMMV може продовжувати приховувати вірус і може передавати його нестійким сортам. Компанія Рійк Цваан тяжко працює для розширення свого асортименту стійких до CGMMV сортів огірків для забезпечення виробництва протягом всього року.

Більше інформації про BonDefense огірки


BonDefense листівка (англійською)