Чудові традиції

Овочеві культури, які уособлюють традиційність і своєрідність

Будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом для отримання більш детальної інформації.

Рійк Цваан Україна
Контакти


Автентичні та традиційні

Овочеві культури, які уособлюють традиційність і своєрідність, заслуговують на особливе місце у портфоліо Рійк Цваан. Саме тому ми селекціонували ці культури для лінії Чудові Традиції. Усі ці сорти овочів поєднують в собі місцеву спадщину і характеристики, досягнуті у новітній час.


Автентичні й унікальні

У сьогоднішньому стандартизованому світі люди все більше цінять традиційні продукти місцевого виробництва зі своєрідними властивостями. Овочі зі своєю унікальною історією і способами приготування дають можливості для місцевої сегментації. Чітке зазначення їхньої країни або регіону походження і доступність «бабусиних рецептів» посилюють тенденції у напрямку переказування історій і практики «місцеве для місцевого».


Сучасні стандарти

Способи приготування і використання традиційних овочевих культур мають обов’язково сполучатися із сучасними способами життя споживачів. Немає потреби казати, що стійкість, продуктивність і термін зберігання також мають бути на сучасному рівні. Компанія Рійк Цваан у ході своєї селекційної практики розвинула цілу низку традиційних овочевих культур з різних країн, досягнувши відповідності їхніх характеристик сучасним стандартам у сферах виробництва, дистрибуції та споживання. Роблячи такі овочеві культури придатними до виробництва на більш широких площах, ми розкрили значний додатковий потенціал збуту. Ми згрупували такі сорти для вас у лінію «Чудові Традиції».


Дізнатися більше

Який традиційний овоч добре підходить Вашому ринку? Пропонуємо поділитися своєю історією для покращення нашого асортименту.