Сенсаційні снеки

Смачні, зручні й корисні для здоров’я

Будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом для отримання більш детальної інформації

"Рійк Цваан Україна"
Контакти


Овочі-снеки

Все більше людей обирають закуски - снеки з огляду на їхні корисні для здоров’я властивості. Як наслідок, овочі, придатні для приготування снеків, стають частиною обсягу глобального споживання овочевої продукції, що постійно зростає. Спеціалісти Рійк Цваан селекціонували багато сортів, що ідеально відповідають бажанням і потребам споживачів щодо смаку овочів, їх зручності та корисності для здоров’я. Ми згрупували такі сорти у лінійку «Сенсаційні Снеки».


Смачні, зручні й корисні для здоров’я

Овочі для приготування снеків селекції Рійк Цваан мають добрий смак і особливо привабливий вигляд. Ці зручні у вживанні невеликого розміру овочі, ідеально придатні для складання обіду з собою чи приготування снеку або для спонтанної покупки на по дорозі у справах.


Вибір

Солодкі, як мед, мініатюрні томати для преміального сегмента? Високопродуктивні томати «черрі» для базового сегмента? Або дивовижна комбінація обох? Рійк Цваан пропонує багатий вибір продуктів для ринку снеків.


Партнерство

Наші селекціонери обізнані щодо важливих потреб ринку у нових сортах: стабільний смак упродовж усього року, тривалий термін зберігання, привабливий вигляд і постійний потік інновацій для різних сегментів ринку. Однак, зрозуміло, що високий стабільний урожай продовжує формувати основу для успішної культури.


Дивіться і смакуйте

Ми розробляємо сорти для окремих виробничих регіонів. Ми допомагаємо виходити на нові ринки, надаючи нові й специфічні сорти, демонстраційні поля, концепції інноваційного пакування або зразки.

Кожний виробничий регіон і кожний ринок збуту потребує унікального підходу. Наші спеціалісти, розуміючи необхідність цього, можуть надати Вам індивідуальну консультацію на замовлення. Щиро запрошуємо відвідати одне з наших демонстраційних полів, щоб побачити та, звичайно, скуштувати, плоди наших сортів самостійно.

Міні-огірки для здорової закуски

Убірачі Фернандес є директором компанії Cia do Produtor у Ріо-де-Жанейро, яка однією з перших почала працювати з міні-огірком Snackpep для бразильського ринку. Він дуже хоче зберегти якість огірків для закуски і допомогти споживачам вживати більш здорову їжу, зокрема на закуску.


Читати історію Убірачі