Сенсаційні інгридієнти

Овочі з високою концентрацією корисних компонентів

Будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом для отримання більш детальної інформації

Рійк Цваан Україна
Контакти


Овочі з високою концентрацією корисних компонентів

У своїй лінійці Сенсаційні Інгредієнти компанія Рійк Цваан пропонує сорти овочевих культур, що вирізняються своєю високою концентрацією вітамінів, природних барвників і сухих речовин. Це робить їх придатними для промислового використання або для корисного харчування.


Унікальні характеристики

Сорти в лінійці Сенсаційні інгредієнти спеціально створені під вимоги промислової переробки. Вони характеризуються високим вмістом сухих речовин (наприклад, у випадку з морквою і капустою), або мають високий рівень пігментації завдяки бетаїнам або каротиноїдам (буряк і морква відповідно). Наші вдосконалені сорти - це нові рішення для підвищення ефективності виробництва. Сенсаційні інгредієнти також включає сорти з високою поживною цінністю, такі як салат збагачений фолієвою кислотою або помідори з високим вмістом лікопену.


Біохімічний аналіз

Спеціалісти компанії Рійк Цваан проводять ретельний біохімічний аналіз різноманітних матеріалів у сучасних лабораторіях компанії. Це дозволяє нам визначати, які з сортів і найбільш цінними з точки зору вмісту певних речовин. На основі результатів аналізів ми вирішуємо, чи слід включити сорт у лінію Сенсаційні Інгредієнти. Відповідно, наші роздрібні та промислові клієнти можуть бути впевненими у тому, що кожний такий сорт несе доведену користь.


Ми ділимось знаннями

Ми зажди раді обговорити з нашими клієнтами то, як наші накопичені дані можуть бути використані для досягнення максимального ефекту від ринку.