Чудові смаки

Сорти входять до цієї лінійки овочів, дійсно мають неперевершений смак

Будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом для отримання більш детальної інформації.

"Рійк Цваан Україна"
Контакти


Чудові смаки

Унікальні смакові якості овочів селекції Рійк Цваан дозволяють представникам роздрібної торгівлі та підприємствам громадського харчування вигідно виділятися серед інших учасників ринку і відкрити для себе нові можливості щодо реалізації овочевої продукції. У продуктовій лінійці «Чудові Смаки» компанія Рійк Цваан пропонує низку сортів, об’єктивно оцінених як такі, що дають унікальний смаковий досвід.

Унікальний смак

Смак продукту - важливий фактор в наших селекційних програмах. Сорти та гібриди наших овочів, представлені у продуктовій лінійці «Чудовий смак» мають унікальний смак, як в свіжому, так і в приготованому вигляді. Наприклад, томати з ідеальним балансом солодких і кислих ноток, або баклажани, що вбирають менше жиру під час смаження. Сорти та гібриди представленої лінійки також дозволяють виробникам відкривати нові ринки. Вони автоматично відповідають усім ключовим критеріям, що забезпечують успішний сезон, таким як надійність урожаю і висока продуктивність.


Асортимент

Продукти з унікальним смаком мають можливість вирізнятися і, таким чином, сприяти збільшенню обсягів реалізації. Лінія Чудові Смаки селекції Рійк Цваан робить сегментацію легшою; сорти цієї лінії було спеціально відібрано з усіх наших сортів овочів як такі, що мають значно кращі смакові якості у порівнянні зі звичайними сортами, присутніми на ринку. Ці дані було проаналізовано на основі вивчення думки споживачів, експертних думок і біохімічного аналізу, тому об’єктивність гарантовано. Рійк Цваан це єдина компанія-селекціонер овочевих культур, що пропонує таку лінійку продуктів, базовану на критерії смаку.


Міжнародні випробовування

Насіння сортів цієї лінії доступне для придбання в Європі, Азії, Америці та інших частинах світу. За необхідності Рійк Цваан випробовує свої сорти на місцевому рівні для адаптування селекції до місцевих смакових уподобань.


Спробуйте «Чудові Смаки» самостійно

Компанія пропонує окремий каталог Чудових Смаків, який містить більш повну інформацію про цю унікальну лінійку продуктів.

Щиро запрошуємо всіх, хто бажає спробувати на смак нашу продукцію, відвідати демонстрацію сортів томатів, яка проходить на наших випробувальних полях або на спеціальних обідах, які готують професійні шеф-повари, котрі знають, як продемонструвати найкращі якості сортів лінії Чудові Смаки.