Internal Red

Помідори з привабливим насиченим червоним кольором, які виглядають апетитно.

Бажаєте дізнатися більше про Internal red?

Андрієм Галагуря
спеціалістом по захищеному ґрунту


Лінійка томатів Internal Red

Колір помідору впливає на сприйняття людьми його смаку і якості. Споживачі асоціюють глибокий червоний внутрішній колір з високоякісним, здоровим і смачним томатом. Рійк Цваан пропонує сорти помідорів, що вирізняються завдяки їхньому привабливому глибокому червоному кольору всередині. Їх можна ідентифікувати за маркою Internal Red. Їхній колір чітко відрізняється від кольору стандартних помідорів (під час випробувань більшість респондентів помітили відмінність кольору).


Характеристики

Сорти InternalRed характеризуються:

  • Глибоким червоним кольором м’якоті і серцевини.
  • Відмінним смаком.
  • Високою врожайністю, надійністю, стійкістю та іншими показниками продуктивності, які відповідають всім стандартним критеріям наших сортів помідорів.


Колір і смак

Завдяки глибокому червоному кольору по всій товщині сорти Internal Red забезпечують додаткові переваги з точки зору використання. Вони покращують візуальну привабливість, наприклад, сандвічів і салатів. Червоний колір посилює сприйняття споживачем гарного смаку. Помітний колір, який легко впізнати, полегшує партнерам по логістичному ланцюгу чітке позиціонування себе у високоякісному сегменті. Рійк Цваан підтримує спеціалістів з вирощування помідорів та їхніх споживачів, надаючи їм інструкції з вирощування, брошури та ідеї з пакування.


Широкий асортимент

Властивість Internal Red буде додано в усі лінійки томатів асортименту Рійк Цваан в найближчі роки.


Більше інформації про лінійку томатів Internal Red


Internal Red