BonDefense

BonDefense

Вірус зеленої крапчастої мозаїки огірка (CGMMV) – це циркулюючий вірус, який швидко і легко поширюється. Менш чутлива культура уникає інфікування. Компанія Рійк Цваан розробила сорти, стійкі до CGMMV. Ця стійкість присутня у все більшій кількості сортів огірків Рійк Цваан. Вони ідентифікуються логотипом CGMMV і додаються до серії BonDefense.

Висока стійкість

Сорти огірків BonDefense характеризуються високою стійкістю до вірусу зеленої крапчастої мозаїки огірка. На їхньому листі і/або плодах майже або повністю відсутні симптоми вірусу. Крім того, у високостійких сортах вірус розмножується значно повільніше, ніж у чутливих сортах.

Незалежне дослідження показало, що через 40 тижнів рівень інфікування у сорту BonDefense, такого як Bonbon RZ, приблизно на 95 відсотків нижче, ніж в чутливих сортах. Ці результати були також досягнуті на практиці.

Практичні переваги

Відсутність симптомів вірусу в огірках BonDefense та повільне поширення хвороби дають рослинникам відчутні переваги. У порівнянні з звичайними чутливими сортами сорти BonDefense характеризуються:

  • Високою продуктивністю
  • Вищою якістю плодів
  • Нижчою концентрацією вірусу
  • Повільна передача від рослини до рослини

Гігієнічна робота

Хоча сорти BonDefense стійки до CGMMV, вони не мають імунітету. Тому важливо працювати в гігієнічних умовах для мінімізації поширення вірусу.

Гігієна важлива також для запобігання інфікування інших виробничих компаній або сортів подальших періодів вирощування. Зрештою, здоровий на вигляд сорт CGMMV може продовжувати приховувати вірус і може передавати його нестійким сортам. Компанія Рійк Цваан тяжко працює для розширення свого асортименту стійких до CGMMV сортів огірків для забезпечення виробництва протягом всього року. 

Більше інформації про BonDefense огірки