Знання та досвід

Вірус плодів коричневої зморщеності томатів (ToBRFV)

Симптоми ToBRFV можуть бути подібними до симптомів інших тобамовірусів і PepMV та можуть варіювати від легких до важких і залежать від часу зараження, умов навколишнього середовища та сприйнятливості гібриду.

December 1, 2022

Досвід вирощування новинки - томату Анненфельд RZ F1

Цього року, у надзвичайно складний і трагічний час для всіх українців, ТОВ «Рійк Цваан Україна» презентувала виробникам тепличних томатів новинку Анненфельд RZ F1 — гібрид з надзвичайним потенціалом — потужний, міцний, невибагливий. Наші спеціалісти переконані, гібрид можна сміливо брати на озброєння у сучасних стресових умовах ведення бізнесу.

December 1, 2022

Технологія вирощування салатів методом проточної гідропоніки

Ріст кількості споживачів, збільшення потреб у різноманітності раціону людини змушує фермерів шукати нові шляхи забезпечення клієнтів якісною продукцією протягом усього календарного року. Фермер просто зобов'язаний використовувати кожний квадратний метр своєї площі найефективніше і найраціональніше. Саме неможливість вирощувати рослини у ґрунті і обмеженість ресурсів змушує людей застосовувати гідропоніку.

November 14, 2022

Технологія вирощування салатів у відкритому ґрунті

З ранньої весни до середини осені в нашій природно-кліматичній зоні настають сприятливі умови для вирощування салатів у відкритому ґрунті. Залежно від погоди і типу салату,  що його вирощують, у фермерів є можливість отримати декілька оборотів даної культури.

October 17, 2022

Широка лінійка салатів у ФГ на Київщині

Мультикультурне фермерське господарство на Київщині протягом трьох років вирощує широку лінійку салатів компанії Рійк Цваан. А власник - Володимир Фармагей - бачить цікавий потенціал у розвитку цього напрямку. Про переваги вирощування салату, тренди серед споживачів та попит під час війни, ми поговорили у рамках проєкту «Разом до Перемоги!».

September 27, 2022

Технологія вирощування ранньостиглої капусти

Наочні відео 4-х епізодів усього технологічного процессу вирощування

September 19, 2022