Знання та досвід

Tatayoyo® отримав нагороду Fruit Logistica Innovation Award 2023

Новий бренд снекових перців Tatayoyo отримав нагороду Fruit Logistica Innovation Award 2023! Цей унікальний, готовий до споживання перець із яскравим смаком є однією з надихаючих інновацій Rijk Zwaan в категорії овочів.

March 13, 2023

Каталог капустяних культур від Рійк Цваан

Компанія «Рійк Цваан Україна» презентує каталог капустяних культур.

March 7, 2023

Хвороби, шкідники та фізіологічні відхилення під час вирощування салатів

Задля підвищення врожайності та поліпшення якості салатної продукції важливе значення має захист посівів від шкідливих організмів. Щорічні фітосанітарні обстеження показують, що для культури салату найпоширенішими і найшкідливішими хворобами є: сіра, біла та прикоренева гнилі, бактеріози, пероноспороз, чорна ніжка; з вірусних — мозаїка, некротичний хлороз. У першій частині статті розповідаємо про деякі з них.

February 7, 2023

Тепличне господарство партнера на Дніпропетровщині

Тепличне господарство Максима Мироненка у Дніпровському районі Дніпропетровської області займає 1 га. В скляних теплицях вирощують огірок-корнішон Ілонара RZ F1. Про шлях у овочівництво, ситуацію в регіоні та виклики війни ми поговорили у рамках проєкту «Разом до Перемоги!».

December 21, 2022

Прогноз на 2023 рік від компанії Рійк Цваан

Шановні овочівники, ми започатковуємо рубрику "Питання-відповідь", в якій спеціалісти компанії Рійк Цваан будуть відповідати на Ваші питання. Сьогодні на актуальні питання щодо прийдешнього 2023 року відповідає начальник відділу продажів - Станіслав Овчарик.

December 27, 2022

Вірус плодів коричневої зморщеності томатів (ToBRFV)

Симптоми ToBRFV можуть бути подібними до симптомів інших тобамовірусів і PepMV та можуть варіювати від легких до важких і залежать від часу зараження, умов навколишнього середовища та сприйнятливості гібриду.

December 1, 2022