11 Квітень 2019

VIII Міжнародний агрономічний семінар присвячений технологіям закритого ґрунту та обговоренню сучасних тенденцій на ринку тепличного бізнесу.

4-5 квітня 2019 р. у Києві відбувся щорічний  VIII Міжнародний агрономічний семінар від компанії Belagro присвячений технологіям закритого ґрунту та обговоренню сучасних тенденцій на ринку тепличного бізнесу. Представники компанії «Рійк Цван Україна» як завжди були запрошені до заходу та відвідали його, предсавив цікаві доповіді. 

На семінарі були присутні керівники тепличних комбінатів, спеціалісти агрономічних та інженерних служб закритого ґрунту з Києва, Харкова, Житомира, Енергодара, Стрия та інших міст України, а також з Вірменії та Франції. Програма цьогорічного семінару була вибудована таким чином, щоб прослухавши усі доповіді та усвідомивши тренди ринку, фермери змогли виробити стратегію розвитку у залежності від розміру свого господарства. 

Успішної роботи учасникам, відкриваючи семінар, побажав Президент-Голова правління Асоціації «Теплиці України» Євгеній Чернишенко: «Дуже приємно, що в Україні є теплична галузь і є патріоти-спеціалісти, які віддають свій час, розум, здоров’я та вкладають душу у цю справу, яку ми робимо усі разом». 

Світові тенденції та український досвід з впровадження сучасних технологій вирощування салатів методом гідропоніки презентував Станіслав Овчарик, керівник відділу продажів ТОВ «Рійк Цваан Україна». Серед багатьох довідково-інформаційних виступів відвідувачей зацікавила доповідь Валентина Піддубного, спеціаліста по захищеному ґрунту ТОВ «Рійк Цваан Україна», про новинки селекції огірків корнішонів – Ромара RZ F1 та Валігора RZ F1, а також томатів – сливоподібного гібрида Плумола RZ F1, середньоплідного Зульфія RZ F1 та рожевоплідного гібрида Мануса RZ F1. 

Практична частина семінару проходила з відвідуванням Баришівського Тепличного Комбінату. Відвідувачі мали змогу ознайомитися на практиці із вирощуванням солодких перців Свен RZ F1 та Фабрис RZ F1, а також великою кількістю різних типів салатів селекції Рійк Цваан, такі як салат фрізе Екзект RZ сортотипу Salanova, зелений дуболистий Кірінія RZ, який до речі відноситься до органічних сортів, салат типу Батавія привабливого світло-зеленого кольору Афіціон RZ та салати Лолло Біондо та Лолло Россо - Алепо RZ та Кармесі RZ.

Дякуємо компанії Belagro за організацію щорічного семінару та усім відвідувачам за плідну співпрацю. 

Seminar Belagro Ukraine 2019
Seminar Belagro Ukraine 2019
Seminar Belagro Ukraine 2019