06 Жовтень 2017

Фальсифіковане насіння Престо RZ

Група компаній Рійк Цваан спеціалізується на селекції та поставляє насіння для професійних виробників у всьому світі. Наша компанія входить до світових лідерів - селекційних насіннєвих компаній та здійснює продаж насіння в більш ніж 100 країнах світу. Рійк Цваан працює з великою командою досвідчених консультантів по кожній культурі, які працюють разом з їх партнерами,  з метою створення найкращих сортів компанії Рійк Цваан, використовуючи високі стандарти якості та технічні ноу - хау. Ви можете звертатися до нашої команди в Україні, якщо у Вас, Ваших клієнтів є запитання або проблеми.

Нещодавно, ми дізналися, що на ринку України, поширюється насіння в упаковці, яка дає припущення, що оригінатором насіння є Рійк Цваан. Дана упаковка містить найменування та логотип компанії Рійк Цваан та назва огірка Престо вказана на упаковці. На даний момент, в нас відсутня  інформація стосовно насіння, яке поширювалося в даній упаковці.  Але, використання найменування та логотипу компанії Рійк Цваан на даній упаковці є порушенням прав  на торговельну марку Рійк Цваан (найменування та логотипу).

У зв'язку з ризиками, які пов'язані з використанням  фальсифікованого насіння, невідомого походження, ми підкреслюємо наступне:

  • Якщо у Вас відсутня інформація стосовно походження насіння, яке Ви використовуєте, Ваші культури підпадають під серйозні ризики  схожості, врожаю, якості плоду та захворювань.
  • У випадку, посилання на сорти Рійк Цваан, оригінатором яких Рійк Цваан не являється, ми не можемо гарантувати, що законні вимоги відповідно до поширення насіннєвого матеріалу будуть задоволені, включаючи важливі вимоги щодо якості насіння та здоров'я насіння.
  • Будь-який опис  відповідно до толерантності та стійкості не може застосовуватись до насіння, оригінатором якого не є компанія Рійк Цваан.
  • Як наслідок, ні ТОВ «Рійк Цваан Україна», не будь-яка інша афілійована  компанія не буде надавати технічної підтримки у випадку, якщо не зрозуміло, що насіння яке використовується, було створено Рійк Цваан.        
  • Рійк Цваан лише розглядає питання та скарги стосовно наших сортів, якщо доведено Вами, що відповідне насіння походить від  ТОВ «Рійк Цваан Україна» або будь-якого нашого підтвердженого дистриб'ютора/ дилера.

Враховуючи все вище зазначене, ми наполегливо закликаємо Вас використовувати лише оригінальне  насіння у нерозкритій  упаковці.

Фотографії підробленої упаковки додаються до листа. Також, для порівняння додається фотографія оригінальної упаковки Престо Рійк Цваан.

Якщо у Вас є будь-які сумніви відносно Вашої упаковки насіння, будь-ласка звертайтеся до нас. Ми будемо щиро вдячні, якщо Ви будете повідомляти нас  про будь-які інциденти, щоб ми мали можливість реагувати на такі незаконні дії.

Фотографії підробленої упаковки:

Фотографії оригінальної упаковки: