15 Лютий 2019

Успіх Rijk Zwaan на виставці Fruit Logistica 2019

6-8 лютого компанія Rijk Zwaan прийняла участь у щорічній виставці Fruit Logistica у Берліні.

Завдяки темі «Інновації для Сталого розвитку» ми прагнули показати, як Rijk Zwaan сприяє розвитку екологічно сталого світу. На Fruit Logistica ми презентували наші останні інновації та інші концептуальні продукти, та пояснили як завдяки їм ми робимо внесок у сталий розвиток світу.

Наприклад, крім органічного виробництва, акцент робиться на гідропоніці - вирощуванні рослин без  ґрунту. Гідропоніка являє собою систему виробництва на основі води для ефективного і стійкого вирощування листових культур без використання (або при мінімальному використанні) препаратів для захисту рослин. Такий метод дозволяє безпечно вирощувати листові культури, які вживають в їжу в будь-якій країні світу. Компанія Rijk Zwaan пропонує широкий вибір сортів і розширену технічну підтримку для даного екологічно чистого методу виробництва. На стенді були представлені листові салати Crystal, Salatrio® і Salanova®.

Відвідувачі виставки були дуже зацікавлені у таких нових продуктах як лінійка Longvita, концепція якої підтримує мету скорочення нераціональних харчових відходів. Лінійка присвячена сортам цукіні, які виглядають свіжими, блискучими і привабливими для споживачів протягом тривалого періоду часу після збору врожаю. А також у інноваційній міні капусті конічної форми Cabbisi, яка ідеально підходить для салатів, а отже сприяє тому, щоб споживачі по всьому світу споживали більше овочів.

Дуже популярні серед людей, які відвідали наш стенд, були такі інновації як нові сорти салату Knox ™, в яких зменшений процес окислення салату після нарізки і подовжений термін його зберігання, нові кольори солодкого перцю Sweet Palermo, салат Snack Lettuce, що був вперше презентований у минулому році, двокольорова кольрабі Violet & Luca, кучерява квасоля з поділом на шари Greentense та рукола в формі шпинату Sparkle RZ. Все це підкреслює місію компанії Rijk Zwaan - поліпшення системи постачання продовольством населення Землі і збільшення споживання овочів по всьому світу за допомогою розробки нових корисних для здоров'я, привабливих зовні та смачних продуктів.

Поряд із виставкою Fruit Logistica також був відкритий для відвідувачів і наш Рітейл Центр. Асортимент та нові концепції Rijk Zwaan  були показані сотням відвідувачів. Крім того, для натхнення наших партнерів були представлені дисплеї з овочевими закусками, які наочно показали нові можливості овочевого ринку.