15 Січень 2021

Солодкий перець Sweet Palermo® отримує оцінку «Смак року 2021»

Вже другий рік поспіль солодкий перець Sweet Palermo® отримує оцінку «Смак року».

Висунувши в 2020 році претендентом на нагороду Sweet Palermo® лише червоного кольору, у 2021 році Rijk Zwaan Ibérica представила весь наш асортимент: перці червоного, жовтого та шоколадного кольорів. Ми раді повідомити, що всі три кольори були успішними і тепер мають відзнаку «Смак року 2021», яка присуджується товарам, що виділяються помыж інших завдяки своєму унікальному та привабливому смаку. Результат було визначено незалежним журі споживачів, які були вражені якістю солодкого перцю Sweet Palermo® порівняно з іншими сортами.

„Смак року” - це єдина відзнака схвалення, заснована виключно на смакових якостях продукту, які перевіряють споживачі. Глобальна група з оцінки якості координує присвоєння цих відзнак більше 13 років в Іспанії та більше 20 років в інших країнах Європи.

Споживачі віддають перевагу солодкого перцю Sweet Palermo®

Сенсорне дослідження в категорії перця, проведене ALS Global Iberia, показало надзвичайне загальне задоволення від солодкого перцю Sweet Palermo®. Це визнання є особливо цінним, оскільки ALS Global Iberia - це незалежна лабораторія сенсорного аналізу, яка працює з групою з 80 іспанських споживачів, які регулярно купують і їдять перець.

Оцінка включала смак, зовнішній вигляд, аромат та текстуру всієї гами Sweet Palermo® у червоному, жовтому та шоколадному кольорах. Результати сенсорного дослідження показали видатні бали з точки зору споживчих переваг та прийняття Sweet Palermo®.