21 Грудень 2016

Рійк Цваан розширює послуги, відкриваючи демонстраційний «Рітейл-центр» в Берліні

Міжнародна селекційна компанія «Рійк Цваан» працює над створенням «Рітейл-центру», що буде постійно діяти в Берліні для інформування та натхнення своїх міжнародних партнерів. Новий «Рітейл-центр» буде однією з двох обраних тем від «Рійк Цваан» під час майбутньої Fruit Logistica. Інша тема нашого стенду - Knox™, концепція, яка затримує детонацію в листі салату після зрізання, яка була офіційно номінована на Fruit Logistica Innovation Award 2017 року.

Попередній перегляд

За останні роки «Рійк Цваан» накопичив значний досвід і знання про відділи свіжих продуктів торговельних мереж та ключові фактори успіху або невдачі впровадження продукту або споживчого визнання. Це формує основу для торгового центру «Рійк Цваан», який розташований в самому центрі Берліна, Німеччина. Хоча офіційне відкриття відбудеться 3-го квітня 2017 року, міжнародні роздрібні партнери Рійк Цваан матимуть шанс на попередній перегляд у вигляді особистого туру під час Fruit Logistica.

Збільшений термін придатності

Минулого тижня організатори Fruit Logistica оголосили, що Knox™ є одним з 10 кандидатів на отримання щорічної премії з інновацій. Журі відмічає ефективне реагування «Рійк Цваан» на давнє побажання від компаній-виробників. Knox™ є першим природним рішенням для затримки детонації в свіжозрізаного салату. Зворотній зв'язок від ринку вказує на те, що Knox™ буде стандартною властивістю для всього ринку свіжозрізаного продукту, що робить його справді інноваційним, там тим, що буде впливати та змінювати правила гри на ринку.

Чудовий приклад

"Ми щасливі та пишаємося тим, що номіновані на цю престижну нагороду," говорить менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу Ян Долдерсум з «Рійк Цваан». Knox™ збільшує термін придатності при зберіганні, зменшує втрати, веде продажі та підвищує задоволеність споживачів від свіжонарізаних салатів. Ми розглядаємо це як відмінний приклад того, як ми можемо запропонувати рішення для міжнародної плодоовочевої галузі .

З відкриттям нового «Рітейл-центру», «Рійк Цваан» буде ще більше активізувати свою конкретну спрямованість на роздрібній торгівлі, каже Долдерсум: «Відповідно до наших місцевих демо і міжнародних заходів для клієнтів, як «Дні салату», торговий центр підкреслює наше прагнення постійно вдосконалювати наші послуги для всіх клієнтів ".
Fruit Logistica буде проходити з 8-10 лютого 2017 року виставковому комплексі Messe Berlin. «Рійк Цваан» братиме участь у виставці в павільйоні 1.2 на стенді А-14. Переможець премії « Innovation» буде оголошено в останній день виставки.