20 Березень 2020

Коронавірус. Компанія Рійк Цваан вживає відповідних заходів та продовжує постачати насіння.

Безпека працівників та партнерів.

Потрібно сказати, що безпека наших співробітників та наших ділових партнерів - це наш головний пріоритет. Ми уважно стежимо за порадами медичних організацій та урядів та відповідно впроваджуємо заходи в нашій компанії.

 

Овочі та насіння овочевих культур, необхідні для безпеки харчової промисловості.

Насіння овочевих культур є невід'ємною частиною харчового ланцюга і є основою здорового і різноманітного раціону. Без насіння виробники не можуть вирощувати овочі для харчування. Як компанія, що займається селекцією та продажем насіння овочевих культур, ми як ніколи усвідомлюємо роль, яку ми відіграємо - як сектор, так і як компанія - у світовому продовольчому забезпеченні.

 

На початку цього тижня Міжнародна федерація насінництва опублікувала заяву, чітко підкреслюючи важливість необмеженого міжнародного руху насіння для забезпечення продовольчої безпеки, та закликала уряди максимально сприяти цьому.

 

Наша увага зосереджена на замовленнях.

Щодня наші співробітники роблять все можливе, щоб задовольнити потреби наших клієнтів та постачати їм насінням овочевих культур, як було заплановано. Ми постійно працюємо разом, щоб знайти рішення для будь-яких проблемних ситуацій, які наші партнери можуть зазнати в цей безпрецедентний час. Ви можете на нас розраховувати.

 

Будь ласка, бережіть одне одного. Ми поборемо це разом!

 

Marco van Leeuwen, Ben Tax and Kees Reinink.

Рада директорів компанї Rijk Zwaan.