01 Лютий 2018

Компанія Rijk Zwaan отримала нагороду «Найкращий Роботодавець 2017/2018»

У рамках найбільшого дослідження рівня задоволення працівників, організованого в Нідерландах, компанія Rijk Zwaan отримала нагороду «Найкращий роботодавець 2017/2018» у рамках категорії «Виробництво та Промисловість».

Rijk Zwaan є компанією, з організаційною структурою, орієнтовною на людей та має за основну мету пропонувати працівникам приємну та довгострокову роботу з гарними умовами. "Колеги по всьому світу знаходяться в центрі уваги компанії", - говорить директор Ben Tax. "Ми надаємо їм багато свободи і відповідальності. Всі вони ретельно підібрані, високо цілеспрямовані та мотивовані, незалежно від того, яке представництво Rijk Zwaan ви відвідуєте. Це єдиний шлях, завдяки якому ми можемо зробити справжній внесок у галузь світового постачання продуктів".

Довгострокові робочі місця.

Відповідно до орієнтованого на людину підходу, Rijk Zwaan навмисно зосереджується на "зайнятості на все життя". "Ми переконані, що довгострокові позиції є вигідними, як для працівника, так і для роботодавця", - каже Ben Tax. "Саме тому ми пропонуємо постійний контракт з самого початку". В рамках того, що компанія має міжнародну розгалужену організацію, співробітникам надано багато можливостей для особистого розвитку та росту. Компанія пропонує різні програми розвитку і навіть має свою власну Академію Rijk Zwaan.

Опитування рівня задоволення працівників

Нагородження організовувала компанія Effectory, уповноважений орган у сфері дослідження рівня задоволення працівників. Щороку вони представляють найбільший та самий надійний список найкращих роботодавців у Нідерландах, на основі оцінки понад 200 000 працівників. "Отримання цієї нагороди - це комплімент для всіх співробітників. Приємна корпоративна культура, задоволеність роботою та внутрішня співпраця - це поєднання зусиль усіх колег», - підсумовує Ben Tax.