03 Лютий 2020

Компанія «Рійк Цваан» обирає девіз «Сильніше разом» для свого стенду на виставці Fruit Logistica 2020

Довгострокова місія компанії «Рійк Цваан» зробити свій внесок y формування здорового майбутнього населення Землі. У щільній співпраці з партнерами можливо впливати на процеси у виробничому ланцюжку, щоб слідувати місії компанії. Тому в цей раз в якості теми для стенду на виставці FruitLogistica 2020 нідерландська компанія «Рійк Цваан», головний офіс якої знаходиться в м.Де Лір, обрала девіз: «Сильніше разом». FruitLogistica - найбільша міжнародна виставка свіжих овочів та фруктів, яка відбудеться з 5 по 7 лютого в Берліні.

Сильніше разом для поліпшення роздрібних продажів
Рійк Цваан запускає новий бренд снеків під назвою SN!BS. В даний час снеки зі свіжих овочів є одним з найбільших драйверів зростання. «Із SN!BS ми сподіваємося надихнути рітейлерів татрейдерів по всьому світу на подальший розвиток категорії снеків. У нас є багато ідей по просуванню продуктів, а також по концепції упаковки, і ми хочемо поділитися ними як на виставці, так і в нашому Рітейл-центрі в Берліні, який, звичайно, буде відкритий під час роботи виставки Fruit Logistica», - говорить Ян Долдерсум (Jan Doldersum), директор по роботі з роздрібними мережами. Одним з конкретних прикладів того, як інтенсивне співробітництво з мережевим рітейлом може сприяти успіху в роздрібній торгівлі, є проект «Little & Fresh» ( «Маленькі і свіжі»), представлений в серпні цього року. Компанія «Рійк Цваан» розробила нову концепцію в партнерстві з нідерландською продуктовою мережею Jumbo, компанією The Greenery та іншими виробниками органічних продуктів. Слідуючи тенденціям європейського ринку та орієнтуючись на господарства, що складаються максимум з двох осіб, які шукають засоби зменшити кількість харчових відходів, було розширено асортимент овочів невеликого розміру,  вирощених органічно. «Рійк Цваан» також продемонструє цю та інші концепції на виставці в Берліні.

Сильніше разом для здорового майбутнього
Крім цього, в центрі уваги будуть успішні концепції, які компанія постійно вдосконалює та розвиває разом зі своїми партнерами в прагненні до здорового майбутнього. Прикладом є Salanova® Teenleaf, додатковий продукт від Salanova® - лінійка салатів з невеликими листям одного розміру. Salanova Teenleaf® - це ефективне рішення для ринку свіжозрізаних овочів: лінійка сортів салатів, які при вирощуванні з високою щільністю в ґрунті дають листя однакового розміру та які придатні для машинного зрізування при вирощуванні також і на гідропоніці. Буде представлений популярний солодкий перець Sweet Palermo, який в даний час продається в 4-х кольорах для споживачів по всьому світу. Зовсім нещодавно компанія «Рійк Цваан» випустила салатну міні капусту під назвою Cabbisi ™, яка є дивовижною інновацією для категорії нарізаних овочів. Відвідувачі стенду можуть також спробувати азійський огірок від «Рійк Цваан» для смаження та темно-зелені, солодкі на смак боби квасолі Greentense ™.

Сильніше разом для успішних інновацій
Кожна з цих концепцій є інноваційною відповіддю на конкретну ринкову тенденцію і компанія «Рійк Цваан» безперервно працювала з партнерами в кожному з цих інноваційних процесів. Наприклад, «Рійк Цваан» тісно співпрацювала з переробними компаніями, що займаються нарізкою свіжих овочів при створенні Knox ™, та розробила властивість, яка впливає на зниження окислення салату, а отже на зниження харчових відходів у виробничому ланцюжку. За цю властивість компанія отримала нагороду Fruit Logistica - Innovation Award -  2017 року, і з тих пір було виведено десятки сортів салату з властивістю Knox ™. Ще одна відзначена нагородами інновація в сегменті салатів - це Snack Lettuce ©, яка була успішно впроваджена і розгорнута спільно з іспанськими, португальськими та німецькими партнерами в останні роки. Фахівці компанії «Рійк Цваан» будуть раді розповісти про всі продукти відвідувачам під час виставки Fruit Logistica та звичайно про те, як ми робимо наш внесок у здорове майбутнє, стенд компанії «Рійк Цваан»  буде знаходитися у Залі 1.2, D-04.

Враження після виставки Fruit Logistica 2019