20 Липень 2017

Компанія «Рійк Цваан» заходить на ринок кабачка з великими амбіціями

Компанія “Рійк Цваан“ розпочала вирощування своїх перших трьох комерційних сортів кабачка. Селекційна компанія пропонує комплексне ринкове рішення під своєю власною маркою, з відмінною якістю плодів. Тим самим «Рійк Цваан» ставить за мету суттєво покращити фінансові результати виробників кабачка.

Широкі дослідження

Для “Рійк Цваан“ кабачок – це цінне доповнення до вже і так дуже широкого асортименту овочів. Кабачок вирощують по всьому світу, і популярність цієї культури продовжує зростати. Компанія “Рійк Цваан“ провела широкі дослідження побажань і потреб ринку. Входячи на новий для себе ринок, компанія бажає запропонувати рішення для всього ланцюга – від рослинників до споживачів. 

Calawinter, Calabonita, Calagreen

Перші три сорти «Рійк Цваан» відносяться до циліндричного темно-зеленого типу. Calawinter RZ підходить для вирощування взимку всередині приміщення, тоді як Calabonita RZ завдяки помірній стійкості до борошнистої роси може вирощуватися як всередині приміщення, так і на відкритому ґрунті навесні, літом і ранньою осінню. Calagreen RZ буде доповнювати Calabonita своєю більшою життєвою силою у захищеному сегменті. У наступному році компанія «Рійк Цваан» розширить свій асортимент для відкритого ґрунту.

Продуктивність і знижені трудові витрати

При вирощуванні сортів кабачка основним пріоритетом для «Рійк Цваан» є надійність врожаю. Ці три перші сорти мають гарну врожайність і комплексний пакет природної резистентності проти хвороб і шкідників. Те ж стосується і всіх майбутніх сортів. Крім того, оскільки кабачок вимагає відносно високих трудових витрат, компанія розробляє рослини з плодами, які можна збирати більш ефективно, для забезпечення кращих фінансових результатів її клієнтів. 

Привабливий блиск і тривалий термін зберігання

З точки зору кінцевого споживача компанія «Рійк Цваан» бажає вирізнятися на фоні інших своїми високоякісними плодами, які тривалий час після збирання зберігають привабливий блиск. На сьогоднішній момент селекційна команда зосередилася на темно-зеленому сегменті. Однак незабаром з’являться перші сорти у білому і жовтому сегментах, що дасть «Рійк Цваан» змогу задовольнити популярність змішаних продуктів,  що зростає.

Докладніша інформація

Пропонується достатня кількість насіння сортів Calawinter, Calabonita і Calagreen. Для отримання докладнішої інформації про ці сорти або про діяльність «Рійк Цваан», пов’язану з кабачками, звертайтеся до свого місцевого представника «Рійк Цваан».