06 Липень 2020

Жовтий перець Sweet Palermo отримав найвищу оцінку Міжнародного інституту смаку

На початку червня жовтий перець Sweet Palermo® від Rijk Zwaan отримав найвищу можливу оцінку у три зірки на нагороді Міжнародного інституту смаку "Найкращий смак" 2020 року, а червоному Sweet Palermo було присвоєно дуже похвальну оцінку з двох зірок. Sweet Palermo – це перший солодкий конічний перець, який отримав цю нагороду за смак

Щороку незалежна група престижних кухарів, включно з кухарями з мішленівських ресторанів, з 20 різних країн оцінюють продукти харчування та напої з усього світу на основі перших вражень, зовнішнього вигляду, аромату, смаку та текстури. Щоб досягти максимально високого рейтингу в три зірки, середній бал продукту повинен перевищувати 90% за цими п'ятьма критеріями.

Оцінка більше 90% для жовтого перцю Sweet Palermo та 87% для червоного

Тризірковий рейтинг для жовтого Sweet Palermo не був повною несподіванкою. Дослідження споживачів раніше підтвердили його смачний, солодкий, ароматний та фруктовий смак, і це вважається гідним доповненням для «родини Sweet Palermo». Флагманський продукт, червоний Sweet Palermo, набрав вражаючих 87%, що кваліфікувало його за двозіркову нагороду Superior Taste. Оранжевий та шоколадний варіанти Sweet Palermo також отримали оцінку у дві зірки.

Смак має ключове значення

Rijk Zwaan та виробники Sweet Palermo задоволені цими результатами, адже смак є однією з ключових цінностей цього асортименту Sweet Palermo з довгими конічними плодами. Завдяки тривалому процесу дозрівання, аромат солодкого Sweet Palermo розвивається повільніше, ніж в інших перцях та є більш насиченим. Висновки кухарів це підтверджують на практиці.

Призер Sweet Palermo

Перець Sweet Palermo є регулярним призером. На початку цього року перець отримав нагороду Taste of the Year 2020 в Іспанії. У 2018 році рецепт, заснований на червоному Sweet Palermo та шоколадному, отримав приз на літньому заході FICA в Нідерландах, а в 2015 році його визнали продуктом року на ярмарці Fresh Market Fair в Польщі. У 2012 році Sweet Palermo отримав своє перше визнання як найкращий перець у Нідерландах у категорії Foodlog’s New Fresh.

Хочете дізнатися більше про Sweet Palermo? Переходьте за посиланням: www.sweetpalermo.com