21 Червень 2017

"День Салату" в Рійк Цваан Україна

21 червня 2017 року на території демонстраційної станції «Рійк Цваан Україна» пройшов «День салату». Наші гості мали нагоду ознайомитись з салатами селекції «Рійк Цваан», дізнатись про особливості вирощування салат в Україні, про тенденції на рикну салатів у світі, а також взяти участь в майстер-класі з приготування салатів.

 Компанія «Рійк Цваан» - лідер на ринку салатів, але ми не стоїмо на місці та продовжуємо розвивати цю овочеву культуру, випускаючи нові інноваційні продукти, цікаві як для роздрібних мереж, так і для ринку Horeca. У 2017 році інновація Knox ™ від «Рійк Цваан» стала переможцем в Innovation Award 2017 на Fruit Logistica 2017 в Берліні. Салати з Knox вже проходять випробування по вирощуванню в Україні. Декілька інших інноваційних продуктів селекції «Рійк Цваан» - Crunchy Cos, Open Heart Cos, а також наших рішень для роздрібних мереж в лінійці «Готове до вживання» були представлені на нашому «Дні Салату 2017»

На нашому заході крім теоретичної та демонстраційної програми, гості змогли взяти участь в майстер-класі з приготування салатів з Salanova® (Саланова) під керівництвом одного з кращих кухарів в Україні - Олега Головатого. Салат Саланова - «один раз відріж і готово» один з найцікавіших продуктів селекції «Рійк Цваан». Салат нагадує квітку своїм зовнішнім виглядом, а підготовка салату для використання в Ваше блюдо не займе у Вас багато часу. Більше про салат Саланову Ви можете дізнатись на https://www.salanova.com/ 

Ми вдячні всім нашим гостям за участь у «Дні салату». Хотіли б також подякувати Посольству Нідерландів в Україні та особисто консулу по сільському господарству Carolien Spaans за підтримку та активну участь в майстер-класі.

Chef Lettuce day Ukraine

Технологія вирощування салатів