30 Червень 2017

«Рійк Цваан» об'єднує зусилля в новий науково-дослідний консорціум

Компанія «Рійк Цваан» зможе розширити свою науково-дослідну діяльність в якості одного з партнерів Спільноти «Сільськогосподарські культури майбутнього». Цей новий державно-приватний консорціум створено Фондом досліджень продовольчих товарів та сільського господарства (FFAR, розташований у США), та одним з його основних завдань є дослідження листкових овочів.

Наукове розуміння генів та індивідуальних рис

Окрім FFAR та компанії «Рійк Цваан», партнерами-засновниками Спільноти «Сільськогосподарські культури майбутнього» є компанії Bayer, Biogemma, KWS, FAPESP, Precision Plant Sciences та CIMMYT. Об'єднуючи ці провідні компанії та дослідницькі організації, партнери консорціуму використовуватимуть свої знання, можливості та фінансові ресурси. Це дозволить розширити наукове розуміння генів та індивідуальних рис, що породжують характеристики, завдяки яким сільськогосподарські культури повинні адаптуватися до змін середовища.

Консорціум ініціюватиме зосереджені дослідницькі проекти в університетах США. Початкове зобов'язання FFAR щодо діяльності цього консорціуму становить 10 мільйонів доларів США. Партнери, які беруть участь у проекті, зроблять фінансовий внесок та внесок у вигляді товарів або послуг. Поряд з листковими овочами, консорціум перш за все зосередиться на кукурудзі, пшениці та дрібних зернових.

Об’єднуючи зусилля

Компанія «Рійк Цваан» пишається тим, що є одним з партнерів-засновників. «Наша мета – активно сприяти забезпеченню харчування у світі та стимулювати споживання овочів. Приєднання до Спільноти «Сільськогосподарські культури майбутнього», фокусуючись на листкових овочах, як одній з основних культур, може допомогти нам досягти цієї мети», - говорить Кес Рейнінк (Kees Reinink), управляючий директор компанії «Рійк Цваан». «Об‘єднання наших зусиль із партнерами у науково-дослідний консорціум є важливою частиною нашої стратегії. Разом ми зможемо прискорити подальший розвиток овочів кращої якості».

Натисніть тут, щоб дізнатись більше про Спільноту «Сільськогосподарські культури майбутнього»

Історія Річарда

Створення синергії в рамках дослідження

Читати історію