Повернутись
Cutting an Internal Red tomato

Якість та стабільність

Наявність великої кількості кольорів, розмірів і форм означає, що природа створила величезну різноманітність овочів. У той же час ринок потребує стабільності; виробники, роздрібні торговці та підприємства переробної промисловості потребують однорідного продукту. Для стимулювання повторних покупок вони мають не розчарувати споживача. Також з’являються нові стандарти та виключення у країнах, чия економіка розвивається і де середній клас, що росте, все більше готовий платити вищу ціну за якість і стабільність.
Надійність
В першу чергу споживачі купують овочі, звертаючи увагу на їх зовнішній вигляд. Тому так важливо представити їх споживачеві з привабливого боку. В цьому відношенні наша компанія вигідно виділяється завдяки своїм високим стандартам якості.
Ми прагнемо досягти максимального врожаю, використовуючи наші насіння, при цьому працюємо над тим, щоб форма і колір кінцевого продукту залишалися однорідними. Ми також пропонуємо продукти з унікальними характеристиками, такі як томати насиченого червоного кольору зсередини або дині, що зберігають добрий смак навіть після довготривалого транспортування.

"Гарна диня, навіть взимку"

Читати історію Роба