Олександр Польовий, спеціаліст по капусті

Тримаємо руку на пульсі

Oleksandr Polyovyy story

Польовий Олександр працює в компанії Рійк Цваан Україна з 2013 року як представник компанії в центральному регіоні України, та спеціаліст по білоголовій капусті, броколі та цвітній капусті на всій території нашої країни.

Постійне самовдосконалення

Зі спеціальністю агронома мене пов’язує не лише прізвище, мій батько все життя пропрацював агрономом і по лінії матері моя бабуся також була агрономом. До приходу в компанію Рійк Цваан, відразу після закінчення університету, я пропрацював 8 років в одній з передових компаній виробників овочів, де здобув практичний досвід у вирощуванні овочевих культур, який гармонійно доповнив любов до сільського господарства і  бажання працювати з рослинами. Великим плюсом роботи я вважаю можливість спілкування з великою кількістю фермерів та колег  і як наслідок постійна інформованість в сфері овочівництва України та світу. Я відверто вірю в те що мої знання і робота, яку я роблю зможуть допомогти в розвитку і збагатити нашу міцну і професійну команду компанії Рійк Цваан Україна.

 

Oleksandr in office Ukraine

Робота в команді

Безперечно великим досягненням компанії є сильний і актуальний для ринкових умов України асортимент овочевих культур. Але найбільшим багатством і своєрідною родзинкою Рійк Цваан Україна, що виділяє її серед інших є дружній колектив співробітників, сімейна атмосфера в якому щодня надихає мене на позитивний настрій і дає можливість з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Сьогодні в Україні найпопулярнішими культурами для вирощування в плівкових теплицях є огірок, капуста та салат. Дуже активно розвивається напрямок вирощування овочів на присадибних ділянках. Водночас великі виробники знаходяться в пошуку нових ринків збуту овочевої продукції, інвестують у виробництво та інновації. Ми, як провідні постачальники насіння овочевих культур маємо тримати руку на пульсі та вчасно реагувати на запити як виробників, так і аналізувати сподівання споживачів, щоб вчасно підказати нашим партнерам найкращі овочеві культури для розвитку їх бізнесу у майбутньому. Тому робота у Рійк Цваан – це щоденні нові складні, але цікаві завдання та виклики