Історія Річарда

"Створення синергії в рамках дослідження"

Коли Річард Мішельмор вивчав біологію в Кембриджі, Великобританія, він свідомо обрав спеціалізацію на рослинах. У порівнянні з іншими галузями, фундаментальні дослідження рослин легше узгоджуються з прикладними дослідженнями. У галузі генетики він може повністю прямувати до своєї пристрасті у вирішенні як основних, так і практичних питань.

Технологічна революція

Сьогодні Річард є директором Центру геномів при Каліфорнійському університеті в м. Дейвіс, штат Каліфорнія, США. Протягом своєї кар'єри він став свідком великої технологічної революції, яка продовжується й донині. Тепер виникає питання, як проаналізувати усі отримані дані, та як використати їх на користь суспільства. Від чого Річард дійсно отримує задоволення, так це від передавання цінних знань чи то студентам, у чиїх руках майбутнє, чи то промисловості, які можуть перетворити їх на практичні рішення для рослинників.

Особливо щодо салату-латук, однієї з цільових культур Річарда, швидко просувається процес передавання знань та процес застосування, а також дуже добре працює взаємодія між університетами, рослинниками та компаніями з вирощування насіння. Вони вважають один одного партнерами, кожен з яких має власні якості та можливості. Вони відчувають вдоволення, коли їх власна робота сприяє досягненню спільної мети отримання покращених сортів, таких як розвиток стійкості до хвороб, що зменшує потребу в хімічних засобах захисту рослин.

 

Довгостроковий підхід

У наш динамічний час Річард не може передбачити майбутнє селекції рослин. Але він переконаний, що його академічні наступники також матимуть тісні партнерські відносини з такими компаніями, як “Рійк Цваан”, і, як і зараз, ці відносини будуть засновані на довірі, взаєморозумінні та визнанні, як і довгостроковий підхід.

Така тісна взаємодія підвищує ефективність світових досліджень та промисловості, а також сприяє стабільності світових продовольчих ресурсів, як зараз, так і в майбутньому.

Річард Мішельмор отримує насолоду від вирішення складних проблем у співпраці з партнерами, які створюють взаємодію з роботою його установи. Компанія “Рійк Цваан” поділяє це захоплення. Разом з Річардом ми працюємо над здоровим майбутнім.