Історія Лоррейн

Нові можливості салату ромен

Прагнення компанії Bakkavor надати споживачеві зручні, якісні та смачні свіжо приготовлену продукцію призводить до пошуку інноваційних продуктів і технологій. Виробничий технолог Лоррейн Шоу постійно досліджує можливості для збільшення терміну зберігання свіжо нарізаного листя салату.

Натуральне рішення

"У нас в Англії салат ромен - один з найпопулярніших салатів: жоден інший тип салату не може зрівнятися з його текстурою і солодкістю. На жаль, тип листа у цього салату такий, що він найбільше страждає при нарізанні та сильно темніє по кромці . Цим ми пояснюємо зниження продажів нарізаного та упакованого салату ромен, яке ми спостерігаємо останні кілька років. і саме тому нам було дуже цікаво, коли Рійк Цваан повідомив нам про свою нову розробку - інновації Knox ™"

 

Масштабні виробничі випробування

"Під час випробувань ми разом з Рійк Цваан підібрали сорти з Knox ™ і передали їх нашим виробникам. Зазвичай ми починаємо з невеликих виробничих випробувань, але в даному випадку ми відразу ж пішли шляхом оцінки щодо великих кількостей пакетованого матеріалу".

"Ми зібрали величезний обсяг даних, який показав, що у сортів з властивістю Knox ™ термін придатності довше мінімум на два дні. Ми все ще проводимо випробування і збираємо дані, особливо про агрономічні аспекти, але початкові результати надихають!"

Підвищена ефективність

"У першу чергу ми розглядаємо сорти з Knox ™ як можливість підвищення ефективності наших процесів і надійності нашої продукції. Тепер ми можемо бути більш впевненими щодо тривалості терміну придатності салату ромен, що дозволяє нам перемикнути нашу увагу на інші аспекти, такі як, наприклад, колір , форма і смак. Наступний крок - продовжити термін придатності пакетованих салатів, що містять ромен. Це стане фантастичним проривом! "