Історія Пола і Джеффа

Висока якість салату завдяки стійкості до несправжньої борошнистої роси

Гаваї - це не тільки тропічний рай. Завдяки співпраці між "Рійк Цваан США" і місцевою компанією Pacific Produce, що належить Полу Синглетон і Джеффу Хайнсу, на вулканічному острові Мауї виробляють високоякісний салат.

Вулкан

"Pacific Produce має близько 7 гектар салату. Ми вирощуємо його на гідропоніці на відкритому повітрі. Наша ферма розташована на західній стороні згаслого вулкана Халеакала, на висоті 1000 метрів над рівнем моря. На цій висоті денна температура стабільна на рівні близько 20-21 ° С . Середня кількість опадів становить близько 600 мм на рік, що достатньо, щоб забезпечити достатній запас води ".

Фазани та несправжня борошниста роса

"Не тільки салат процвітає поруч з вулканом Халеакала, дикі фазани значно пошкоджують врожаї та вважаються шкідниками на місцевому рівні. Але наша найбільша проблема при вирощуванні салату є запобігання зараженню несправжньою борошнистою росою (Bremia). Стійкість сортів Рійк Цваан майже до всіх рас Bremia є однією з причин успіху Pacific Produce. Ми практично повністю перейшли на нові сорти Рійк Цваан зі стійкістю до нових рас Bremia ".

Продукт для ресторанів

"Ми поставляємо наш салат цілими головками в ресторани високого класу, готельні комплекси та підприємства роздрібної торгівлі на Гаваях. Ми вирощуємо різні типи салату Рійк Цваан сорти салату, в тому числі кілька видів Salanova®. У Salanova® чудові кольори та форма листя. У кухарів Salanova® користується популярністю! "